Kadra

Iwona Łukasiewicz – jestem założycielką Klubu Maluszka ,,Bystrzaczek” oraz Przedszkola ,,Bystry Maluch” w Lublinie.

Moje placówki  to miejsca, w których czuję się dobrze, gdzie mam wpływ na wychowanie dzieci, organizację ciekawych imprez dla nich oraz na obserwację uśmiechu dziecka podczas codziennych zajęć.

Praca w żłobku- klubiku i przedszkolu daje mi możliwość samorealizacji, możliwość wpływania na proces wychowania dzieci, kreowania sytuacji, w których dzieci stają się bardziej twórcze, otwarte na świat, oraz do których przychodzą z radością każdego dnia. Jestem osoba kreatywną i otwartą na innowacje artystyczne.

Moja kadra to grupa wykwalifikowanych, życzliwych, zaangażowanych osób w proces wychowania i edukacji dzieci, które nie traktują przedszkola tylko jako miejsca pracy, ale miejsca, w którym czują się dobrze i mogą realizować własne projekty oraz cieszyć się codziennie z sukcesów swoich dzieci. Moi podopieczni to Kociaczki, Misiaczki, Skrzaciki, Krasnoludki, Elfy: to oczywiście każde dziecko, które przychodzi do nas ze swoją osobowością, które jest ciekawe otaczającego świata i odkrywa radość przebywania w grupie rówieśniczej.

Moją pasją jest zdobywanie wiedzy, praca z ludźmi i podróże. Uwielbiam obserwować radość dzieci. Patrzeć jak rosną i rozwijają się pod moim okiem. Lubię sprawiać, żeby ich dzieciństwo stało się niezapomnianym, beztroskim czasem spędzonym w atmosferze ciepła, wyrozumiałości i radosnej zabawy.
Bardzo lubię sport – pływanie i jazdę konno. Interesuję się sztuką – realizm, symbolizm, surrealizm.

Prywatnie największym moim skarbem jest moja rodzina-mąż Michał i moje dzieci: Wiktoria-17 lat, Miłosz- 14 lat, Gabrysia- 12 lat i Lidzia- 7 lat.

Możliwość komentowania jest wyłączona.